FAQs Complain Problems

कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
चन्द्रकान्त न्यौपाने प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कार्यालय प्रमुख ckneupane@gmail.com 9857646111
देवीराम अर्याल उप सचिव ( शिक्षा ) शिक्षा शाखा प्रमुख ९८४१९९०७९९
सुमन राज रेग्मी सूचना अधिकारी / लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा ९८५७०८७७६०
विष्णु राज गाैतम अधिकृत छैठाैं याेजना शाखा 9841061010
विष्णु शर्मा अधिकृत छैठाैं सामाजिक विकास शाखा
भाेलानाथ शर्मा पाैडेल अधिकृत छैठाैं सामाजिक सुरक्षा शाखा bholasharmapoudel@gmail.com 9845519171
सन्देश लामिछाने अधिकृत छैठाैं राजश्व शाखा confirm.sandesh@gmail.com 9841931108
माधव प्रसाद देवकोटा इन्जिनियर प्राविधिक शाखा mp.devkota.md@gmail.com ९८५७०४११७१
माधव प्रसाद पोखेरल सि.अ.हे.ब. अधिकृत छौठौं 9847088774
बिबेक पोखरेल इन्जिनियर प्रबिधि शाखा Bibekpokharel3704@gmail.com ९८६७३३६७१५
कृष्ण प्रसाद रेग्मी अधिकृत छैठाैं शिक्षा शाखा regmik22@gmail.com 9848091556
नरेश गुरुङ सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रबिधि शाखा ito.madhyabindu@gmail.com 9857087814
विकास नरसिंह राणा ना.सु प्रशासन, जिन्सी, याेजना अनुगमन शाखा ९८४७०३९४८४
गणेश सिंह ऐरी लेखापाल 9866534366
वर्षा के.सी कम्पुटर अपरेटर 9844360755
गीता कुमारी चापागाई पाण्डे सहायक पाँचाै शिक्षा प्राविधिक 9841806821
शारदा पाण्डेय सव.इन्जिनियर 9844369846
रामराज पाध्या सव.इन्जिनियर 9868742004
विक्रम पौडेल सव.इन्जिनियर 9843497414
थमी थापा सहायक पाँचाै 9844926643
बिष्णु गिरी स.ले.पा. आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४७०–८०७१९
मुक्त बहादुर राना सहायक चौथो 9847139272
कालिका देवी काफ्ले सहकारी समन्यव कर्ता 9847145117
डिल्लीराम महतो अ.हे.व सहायक चौथौ 9857041068
लिला कुमारी महताे पाेषण सहजकर्ता 9847355432
रेशम ढकाल ना. प्रा. स. कृषि dresham75@gmail.com 9857087359
सुरेन्द्र कुमार दास अ.सव.इन्जिनियर 9823040527
सरिता के.सी मेलमिलाप सहजकर्ता 9847283037
तुलबीर बारघरे ना. प. स्वा. प्रा. पशु सेवा bargharetulbir2047@gmail.com 9845325925
पार्वती पंगेनी ना. प. स्वा. प्रा. पशु सेवा ९८४७३७७८६०
प्रतिक्षा रायमाझी एम.आई.एस.अपेटर 9847270562
दुर्गा बस्याल एम.आई.एस.अपेटर 9842608834
मिना शाही सहायक कम्प्युटर अपरेटर 9864454664
राजन लामा स. कम्पुटर अपरेटर राजस्व शाखा 9857040224
डिल कुमारी महतो एम.आई.एस.फिल्ड सहायक 9817189481
जानकी शर्मा सहायक चौथो वडा सचिव- वडा नं. -३ ९८४७२७०८४७
विनय वस्ती ना.सु वडा सचिव, वडा नं.- १ ९८४७००७१८५
भूमिकला दरै सहायक चौथो वडा सचिव, वडा नं. - ११ र १४ ९८४७०-९६१९९
कृष्ण कुमार साह अ.सव.इन्जिनियर 9844382811
रामचन्द्र खड्का अ.सव.इन्जिनियर 9851235986
दिनेश वावु के.सी अमिन
रामचन्द्र खड्का अ.सव.इन्जिनियर 9851235986
विमल कुमार क्षेष्ठ अ.सव.इन्जिनियर 9845322246
कमल बोहरा अ.सव.इन्जिनियर 9818044127
जाहिद रेजा अ.सव.इन्जिनियर 9849035305
दिनेश कुमार खड्का सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा dineshkumarkhadka2017@gmail.com 9846960533
युवराज श्रेष्ठ सहायक चौथो वडा सचिव, वडा नं.-२ ९८६७३८३१२३
भिम कुमारी चाैधरी सहायक कम्प्युटर अपरेटर सामान्य प्रशासन 9817495110
विन्दु दरै सहायक कम्प्युटर अपरेटर सामान्य प्रशासन 9821952095
गणेश दराई सहायक कम्प्युटर अपरेटर सामान्य प्रशासन 9857083004
प्रभा कुमारी महतो सहायक कम्प्युटर अपरेटर 9842608843
अनन्तराम सापककाेटा सहायक कम्प्युटर अपरेटर सामान्य प्रशासन 9847560955
पुष्पा गैरे भण्डारी सहायक कम्प्युटर अपरेटर सामान्य प्रशासन 9864495085
राम चन्द्र चाैधरी सहायक कम्प्युटर अपरेटर सामान्य प्रशासन 9847213505
यम कुमारी महताे थनेत सहायक कम्प्युटर अपरेटर सामान्य प्रशासन 9867175679
प्रेम बहादुर सारू सहायक चौथो वडा सचिव, वडा नं.-५ ९८४७४३८६८१
शान्ति तिमिल्सिना सहायक चौथो वडा सचिव, वडा नं.-१२ ९८५७०-२७६९८
लक्ष्मी काफ्ले सहायक चौथो वडा सचिव, वडा नं. - ६ ९८६८१३९१५२
सञ्चिता मल्ल ठकुरी सहायक चौथो वडा नं.- ७ sanchitaarohi209@gmail.com ९८००७९०२७५